Dünya Lansmanı ! Yeni Renault Trucks T 2021 Çıktı ! Renault Trucks T & T High: Evolution

Renault Yeni Tırını İlk Kez ETS 2’de Gösterdi Renault Trucks T & T High: Evolution

Nisan 6, 2021 - 14:14
Nisan 6, 2021 - 14:25
 0  792
Dünya Lansmanı ! Yeni Renault Trucks T 2021 Çıktı ! Renault Trucks T & T High: Evolution

Örtü kalkıyor ve Renault Trucks T serisinin yenilikleri gözler önüne seriliyor. Yeni T ve T High ETS 2’de yapılan lansman ile ilk olarak dijital dünyada karşınıza çıkıyor.

Tırları ve yolculuk yapmayı sevenler için başta gelen oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator 2 güzel oyun deneyimi sayesinde pek çok oyuncu tarafından beğeniliyor. Geniş haritası ve gerçekçi sürüş deneyimleri ile sizi harika bir yolculuğa çıkaran simülasyon oyunu, orijinal araç markaları ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

Özellikle pandemi sebebiyle sokağa çıkma yasaklarının getirilmesiyle bilgisayar oyunlarında geçirilen zaman arttı. Bu durumu değerlendirmek için ilk adımı atan firma olan Renault Trucks, yeni tırını ilk kez çevrimiçi oyunda tanıtacak.

Renault’un yeni tırı ilk kez çevrimiçi oyunda görücüye çıkacak

Fransız üretici Renault Trucks, hayranlarına yeni ve interaktif bir deneyim sunuyor. Şirket 6 Nisan 2021’de kamyon sürüş simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2’de Renault Trucks T‘nin 2021 modellerini tanıtacak. Oyunda dış tasarımı, sürüş konumu ve kabin düzeni her şey sanal olarak test edilebilecek.

Renault Trucks oyun içinde deneyimleyemeyeceğiniz fakat sürücülerin refahı için; hem sürüş konforu hem de araç içi konfor açısından büyük iyileştirmeler yaptı. Sürücüler ve sanal kullanıcıları için arttırılan güvenlik seviyesi; Renault Trucks T, C ve K serilerinin geliştirilmesinde de merkezi bir rol oynadı.

Firma yaptığı açıklamada isteyen sürücülerin sanal tanıtımdan sonra istedikleri zaman satış mağazalarında da deneyime çağırdığını duyurdu.ETS 2'de bir ilk gerçekleşiyor ! Gerçek dünya lansmanı yapılmadan önce ilk kez Renault Trucks T,C,K serisi yeni 2021 model çekicilerini Euro Truck Simulator 2 üzerinden tanıtacak. Ayrıca ücretsiz güncelleme ile 2021 model T ve T High çekicileri ETS 2'ye eklenecek. SCS Software için şimdiye kadar ki en büyük kampanyalardan birisini gerçekleştiriyor. 
Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Okan Yorga Turkish Mods Owner, 3D Cinematographer, Car Bloger, 3D Artist